Tas Qelqi – Me kapak te puthitur

Te ndryshme

450L

TAS QELQI – ME KAPAK TE PUTHITUR

Enë drejtkendore e bërë prej qelqi me nje kapak qe puthitet shkelqyeshem.

Mbetjet e aromës së ushqimit nuk do të jene problem per ju edhe nëse kane erë të fortë, pasi ky tas nuk do ti lejoje.

Pastrohet  lehtë, me uje te bollshem pa lene shenja ushqimesh.

Xhami i ashpër ka rezistencë të lartë ndaj gërryerjes dhe nuk do të ketë gërvishtje.

Mund ta perdorni per kursimin e ushqimit të gatuar qe eshte ftohur dhe ta perdorni me vone. 

 Duke përdorur material qelqi, nuk përmban PVC apo ndonjë substancë tjetër të dëmshme. 

I ndertuar me material ekologjik per mbrojtje ndaj mjedisit.

Karakteristika:

Materiali: Qelq

Ngjyra: transparente

Lloji: Tas per ushqime

 Materialet Xham borosilikat

Rezistence temperature -20 deri 120grade

Kapaku: PP / silikoni

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010018 Kategori:
brands

Te ndryshme

LLoji

Tas ushqimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat