,

Tastiere Earldom ET-KB2

earldom

1,900L

TASTIERE EARLDOM ET-KB2

Tastiera Earldom ET-KB2 eshte nje tastiere standarde me 104 celesa dhe me 12 celesa multimediale shtese.

Tastiera ka nje dizajn te qendrueshem me jetegjatesi te celesit me shume se 10 milione here.

Tastiera lidhet nepermjet USB 2.0 dhe vjen me nje gjatesi kabllo 1,5 m (4,92 ft).

Materiali nga plastika ABS me cilesi te larte per qendrueshmeri dhe perdorim afatgjate.

Specifikat :

-Materiali: Plastike ABS

-Tastiere multimedia

-Madhesia e tastieres: 44×13 x 3

-Porta e lidhjes: USB

-Lloji i lidhjes: me kabell


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300047 Kategori: ,
LLoji

tastiere

brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat