,

Tave Elektrike – Cooker Grill Pan – Paisje Kuzhine Online

Gjendje:

S’ka stok


  • Tave elektrike per gatime te shpejta, te shijshme dhe pa shume mundim
  • E pajisur me nje kapak xhami me kanal avulli i cili parandalon akumulimin e tepert te lageshtires gjate gatimit
  • Gatuani nje larmi ushqimesh, me shije dhe perberes tye ndryshem
  • Rregulloni temperaturen sipas llojit te gatimit dhe preferences suaj
  • Doreza me prekje te ftohte ju lejon te kontrolloni gatimin
  • Siperfaqja jo-ngjitese lejon qe ushqimi  rreshqase lehtesisht ne pjaten tuaj. Ju fillimisht mund ta pastroni me nje leter dhe me pas ta lani
  • KUJDES! Pastroni dhe mirembani Cooker Grill Pan. Mos perdorni pjatalarese, gerryes kimike ose tela pastrimi per te pastruar tiganin. Perdorni detergjent enesh te bute per pjata dhe laheni me uje te ngrohte. Thani plotësisht tiganin para se ta vendosni ne vendin e tij ne kuzhine

3,890L

S’ka stok

Tave Elektrike – Cooker Grill Pan – Paisje Kuzhine Online

Tave Elektrike – Cooker Grill Pan – Paisje Kuzhine Online

Gatuani shpesh dhe shpejt ushqime te shijshme dhe te shendetshme pa shume mundim

I projektuar per ushqime me lloje te ndryshme perberesish dhe shijesh

Paisje e shpejte, praktike dhe multifunksionale

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Tave Elektrike-Cooker Grill Pan Kategori: ,
LLoji

Tave Gatimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat