,

Tave Elektrike – First Austria FA – 5109 Blerje Online


Specifika

  • Brandi: First Austria
  • Modeli: FA – 5109
  • Fuqia: 1500 W
  • Diametri: 36 cm
  • Energjia elektrike : 240V-50Hz
  • Permasat: 36cm x 3.5cm
  • Kapak qelqi i temperuar
  • Pesha: 3.7 kg
  • Me termostat

4,490L

Tave Elektrike – First Austria FA – 5109 

Tave Elektrike – First Austria FA – 5109 Blerje Online ne iBuy.al

Gatuani tava te shijshme, te shendetshme dhe plot vlera ushqyese. Projektuar per pjekjen e taves me patate, taces se kosit, taves se dheut, peshkut, tiganisje, zierje, shkrirje dhe ngrohje ushqimesh te pergatitura me heret

Fuqi e larte nxehtesie, gatuani shpejt pa shpenzuar kohe

Nje Tave elektrike shume e nevojshme per te gjitha amvisat . Nuk ka nevoje tani te ndizni soben per te gatuar. Edhe nese nuk keni sobe apo furre kjo pajisje ju ofron nje zgjidhje te shpejte kuzhinen tuaj. E ndertuar me material rezistent ndaj nxehtesise tava elektrike nga First Austria lejon kalimin e nxehtesise lehte dhe ju jep nje pjekje te shpejte te ushqimit qe pergatitet.

NJE AKSESOR I NEVOJSHEM PER SHTEPINE TUAJ 

Me diameter 36 cm, Tigani Elektrik First Austria vjen i pajisur me nje kapak prej qelqi te temperuar, i cili lejon te shihet gjendja e ushqimit te pjekur ose skuqur

Programuar me 5 nivele te ndryshme nxehtesie

Pjek si nje furre e vertete elektrike, duke kursyer energji elektrike

Shtresa jo ngjitese, rrit cilesine e gatimit dhe ofron lehtesi ne pastrim

Pajisur me termostat

TAVE ELEKTRIKE FIRST AUSTRIA

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tigan elektrik-first austria-FA5109 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat