,

Tavoline e levizshme – As Seen On TV Table Mate Online


  • Brandi: As Seen On TV
  • E levizshme
  • Kapaciteti: deri ne 20 kg
  • 6 lartesi+3 kende
  • Cmontohet lehte
  • Multifunksionale

 

2,490L

Tavoline e levizshme – As Seen On TV Table Mate Online

Tavoline e levizshme – As Seen On TV Table Mate Online

Tavoline e levizshme, lehtesisht e cmontueshme

Ideale per tu ushqyer, studiuar, punuar, luajtur dhe vizatuar

E pershtatshme per personat me aftesi te kufizuara fizike

Pershtatet ne 6 lartesi te ndryshme dhe 3 kende

Nuk ze hapesire, projektuar per dhoma dhe ambiente te vogla

Rrefullohet dhe projektohet sipas deshires dhe nevojave tuaja

Levizet nga nje ambient tek tjetri pa asnje mundim

Per ambiente te brendshme/ te jashtme

Me e mira per studimin e femijeve tuaj

Mund ta merrni kudo me vete

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tavoline e levizshme-as seen on tv Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tavoline Portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat