,

Tavoline Portable per Laptopin ne shitje | Bli Online


  • Material : druri+celiku.
  • Dimensionet e tavolines : 58.5×40.8×1.7cm.
  • Ideuar per laptop me madhesi ekrani 17 inch.
  • Shume praktike edhe funksionale.
  • Ngjyre Bezhe.

1,890L

FOLDABLE TABLE PER LAPTOPIN TUAJ

Tavolina eshte e perbere prej materialit te drurit shume kualitativ  edhe prej celikut shume rezitente edhe te qendrueshem.

Tavolina perbehet nga nje siperfaqe e lemuar kunder rreshqitjes edhe eshte teper rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

Mban ekuiliber mjaft te mire fale kembezave ne formen W.

Perodret per studim, per te mbajtur sendet tuaja personlm, per te servirur ushqimin.

Mund ta merrni me vete ne udhetime.

Ideale pe femije edhe te rriturit.

SPECIFIKATMultifunctional Adjustable Laptop Table for Be tavoline mbajtese bli online iBuy al

Material prej druri dhe celiku.

Dimensionet e tavolines : 58.5×40.8×1.7cm.

Ideuar per laptop me madhesi 17 inch.

Mund te paloset dhe te merret me vete kudo.

Me dy kembesa ne forme W.

Nuk ze hapesire ne cilindo ambient ta mbani.

Multifunksionale.

Bli Online | Paguaj ne dorezim | iBuy.al

SKU: K-200720-091 Kategori: ,
Pesha1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat