, ,

Tavoline portative laptopi – E Table

Gjendje:

2 ne stok


2,490L

2 ne stok

TAVOLINE PORTATIVE LAPTOPI – E TABLE

Tavolinë qe paloset për laptopë, Notebook tablet multifunksionale.

Shumë e lehtë për t’u përdorur dhe mund të rregullohet në lartësinë tuaj të komoditetit.

Kjo tavoline portative mund të paloset për tu vendosur në çantën tuaj të laptopit dhe për ta çuar kudo tjetër.

Model i përshtatshëm për të gjitha  madhësite e Notebook.

Këmbët rregullohen në çdo kënd të rehatshëm per ju gjate perdorimit.

Me ftohës të dyfishtë të mundësuar nga USB, per nje performancë sa me te mire pa mbinxehje.

Ndërfaqja USB, lartësia e rregullueshme shume e lehte ne perdorim.

E përsosur për divan, shtrat, makinë, dysheme ose diku tjetër kur përdorni laptop, lexoni, shkruani, hani ose vizatoni.

Multifunksional, jo vetëm që mund të përdoret si tavoline per ushqim dhe mbajtjen e pijeve, por edhe si një  tryezë portative per laptopin ne shkollë, në një zyrë  një makinë dhe udhëtime.

Gjithashtu i përshtatshëm për makina dhe qëllime udhëtimi.

Specifika

Materiali: ABS + Çelik

Ngjyra: E zezë + E bardhë

Furnizimi me energji nga ventilatori: USB 5 V

Kapaciteti maksimal i ngarkimit: 25 KG

Madhësia e palosur (L * W * H): 285 x 316 x 36 mm / 11,2 “x 12,4″ x 1,4 ”

Madhësia e zbërthyer (L * W): 560 x 316 mm / 22 “x 12,4”

Diapazoni i lartësisë së rregullueshme të këmbës: 0 ~ 310 mm

Baza e rregullueshme : 0 ~ 70 °

SKU: 2011261 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat