,

Tavoline vizatimi me projektor per femije Projector painting

Te ndryshme

1,590L

TAVOLINE VIZATIMI PER FEMIJE

Kjo tavoline vizatimi per femije me projektor eshte menyra me argetuese dhe e lehte per te vizatuar.

Ky projektor edukativ e ben kohen e lojes interesante,gje e cila do te ndihmoje dhe inkurajoje femijet te mesojne te vizatojne.

Ndizni projektorin, vendosni printin dhe me pas pikturoni dhe ngjyrosni figuren.

Jo vetem qe do te mbaje te argetuar vogelushet por edhe do te permiresoje aftesine praktike te tyre.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: g-355337 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu

LLoji

Tavoline Portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat