,

Telefon me butona të medha per të moshuar – DivaFlip T390


5,500L

TELEFON ME BUTONA TE MEDHA PER TE MOSHUAR – DIVAFLIP T390

DIVA FLIP është kombinimi i modelit dhe materialit që rezulton në një nga telefonat më të bukur dhe praktik.

Ky telefon është i pajisur me një ekran 2.4-inç, kamerë VGA me memorie  32MB dhe RAM 24MB.

Me një ekran me ngjyra, ju do të shijoni një përvojë të pabesueshme shikimi.

Ka nje dizajn i cili e ben te lehtë për t’u përdorur, nga te gjitha moshat pasi ka butona te medhenj.

Me numra të zmadhuar dhe të qartë në butonat  për përdoruesit, përdoruesi është në gjendje të shënojë në numrin e duhur gjatë lëvizjes.

Kamera VGA ju lejon të kapni dhe regjistroni të gjitha momentet tuaja më të paharrueshme, të kombinuara me teknologjinë Bluetooth, do të jeni në gjendje t’i ndani ato me miqtë dhe familjen tuaj.

Qëndroni të argëtuar kudo që shkoni me radio FM, muzikë MP3 player dhe MP4 player, video  të shkurtra dhe fotografi janë gjithmonë në dispozicion.

Specifika

Bluetooth dhe bateri 850mAh.

Ekrani: 2.4 inç 240×320

Sistemi operativ: GSM 850/900/1800/1900

Kamera: VGA me blic LED

Sim i dyfishtë

Radio FM e integruar

Bluetooth v3.0

Kapaciteti i baterisë: 850mAh

SKU: Telefon me butona të medha per të moshuar - DivaFlip T390 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat