Telescopic stool – Stol portativ ne shitje online


 • Ideale per ta marr kudo me vete
 • Nje aksesor i domosdoshem per kamping, plazh, shtepi etj
 • Paloset per tu transportuar lehtesisht
 • Teper i lehte per tu perdorur
 • Ngjyre te zeze

2,100L

STOL PORTATIV

Stol portativ i pershtatshme per ta marre kudo me vete ne udhetimet apo ne aktivitete tuaja si: plazh, kamping apo peshkim edhe per nje perdorim praktik ne shtepine tuaj.

IDEAL PER TA MARRE NE UDHETIMET TUAJA

Me nje dizajn teper te vecante e mjaft komod mund te rregulloni lartesi qe deshironi kur uleni ne kete stol.

Me nje material i ndertuar prej poliamidi, i cili njihet qe eshte teper rezistent edhe me nje qendrueshmeri te larte qe mund ti rezistoj demtimeve ose kushteve te motit nese e harroni ne ambiente te hapura.

Trupi i tij ka nje perberje nga 120 segmente qe formojne nje qendrueshmeri edhe nje baze te forte, me nje fleksiblitet ndersa mire mbani ekulikrin midis peshe, permasave edhe forces kur uleni ne te.

Teper i pershtatshem qe ta merrni me vete se mund te paloset edhe teper i lehte qe e ben me te thjeshte transportimin e tij.

SPECIFIKATStol portativ produkt online iBuy.al

 • Stol portativ
 • Stol i paloseshem qe mund te levize
 • E projektuar per shtepi, plazh apo aktivitete ne natyre
 • Siguron rehatin tuaj per ulje ose ngritje te zgjatur
 • Material najloni per pjese e siperme
 • Permasat: 9.8in / 25cm
 • Lartësia: 2.4in / 6cm – 18.5in / 47cm c
 • Pesha: 2.86lb
 • Trashësia: 1.4in / 4cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: telescopic stool Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Stol portativ

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat