,

Tenxhere celiku DSP

DSP

3,600L

TENXHERE CELIKU DSP

Tenxhere celiku nga DSP per gjelle dhe supe te shijshme, me kapak dhe dy doreza.

Dy madhesi te ndryshme per te zgjedhur me diameter 20 dhe 24 cm.

Trupi i tenxheres me tre shtresa ka aftesi te shkelqyer akumuluese te nxehtesise.

Specifikat :

-Materialet: celik premium

-E pershtatshme per lavastovilje ,per soba elektrike, me gaz

-Numri i pjeseve: 1+1


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232346 Kategori: ,
brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat