,

Tenxhere DSP 20/24/28cm

DSP

3,300L

TENXHERE DSP 20/24/28CM

Prodhuar vetem me celik inox te cilesise se larte 18/10, shume i qendrueshem, rezistent ndaj ndryshkut, njollave, korrozionit ose plasaritjes.

Nje tenxhere e nevojshme ne kuzhinen tuaj, e shkelqyeshme.

Me kapacitete te bollshme gatimi prej 3, 5 dhe 9 litra per te pergatitur vakte te plota per te gjithe familjen.

Dorezat ergonomike e bejne me te lehte mbajtjen gjate gatimit, ne menyre qe te mos rreshqase .

Specifikat :

-Tenxhere gatimi DSP

-Permasa 20, 24, 28 cm

-Kapacitete 3,5, dhe 9 litra


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232342 Kategori: ,
brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat