,

Tenxhere DSP KB 5001 multicooker me presion


 

  • Programim per ndezje automatike sipas kerkeses suaj
  • Funksion me avull dhe presion
  • Ruan vitaminat dhe mineralet e ushqimeve dhe ju mund ta konsumoni ate te ngrohte
  • Nxehtesia percohet njetrajtesisht ne te gjithe ushqimin e gatuar
  • Super e thjeshte ne perdorim
  • Material teper cilesore

 

7,490L

TENXHERE MULTICOOKER

Me kete tenxhere me presion ju do te gatuani shume shpejte duke pergatitur vaktet tuaj te preferuara ne krahasim me tenxheret e zakonshme. Ne kete menyre ju kurseni energji edhe ne te njejten kohe kjo tenxhere ruan shume vitaminat edhe mineralet e ushqimeve tuaja.

TENXHERE ELEKTRIKE ME PRESION

Kjo eshte nje metode moderne dhe e thjeshte per te gatuar. Me nje kapacitet te madh i cili do t’ju lejoje te gatuani ushqimeve te shpejta e te shijshme dhe nuk do te mundoheni apo te rrezikoni te ngeleni pa dreke per shkak te mbinxehjes se gjelles suaj.

SPECIFIKAT

Me sistem sigurie te integruar dhe me programe te percaktuara per me shume lehtesi ne perdorim

Ky eshte produkt gatimi ku mund te bejme ushqime te ndryshme

Paijsja ka nje kapacitet 5L dhe fuqi 900W, tensioni 240V

Materiali i ndertuar nga jashte preji celiku dhe inoksi

Ne brendesi ka nje thellesi 1.8 mm e dyfishte

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: DSP KB 5001 Kategori: ,
Pesha5 g/kg
LLoji

Tenxhere me presion

color

Gray, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat