,

Tenxhere Elektrike Bremen Multicooker Germany – Bli Online


  • Programim per ndezje automatike sipas kerkeses suaj
  • Funksion me avull dhe presion
  • Ruan vitaminat dhe mineralet e ushqimeve dhe ju mund ta konsumoni ate te ngrohte
  • Nxehtesia percohet njetrajtesisht ne te gjithe ushqimin e gatuar
  • Super e thjeshte ne perdorim
  • Siperfaqe prej inoksi, cilesore qe nuk nxihet

6,900L

TENXHERE ELEKTRIKE BREMEN MULTICOOKER

Tenxhere Elektrike – Bremen Multicooker – Made in Germany – Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim te porosise.

Me tenxheren me presion Bremen Multicooker gatuani shpejt, shendetshem dhe kurseni energjine elektrike.

Pregatisni vaktin ne 1/4 e kohes se disponueshme

Me Tenxhere elektrike me presion apo MultiCooker  ju do të pergatisni vaktet tuaja deri në 4 herë më shpejtë se me tenxheret e zakonshme tradicionale. Kjo është një metodë e shpejtë, moderne dhe e thjeshtë për të gatuar. Me një kapacitet prej 6 Litrash i cili do t’ju lejojë të gatuani vakte të shpejta, të shijshme dhe ju nuk do të mundoheni apo te rrezikoni te ngeleni pa dreke per shkak te mbinxehjes se gjelles suaj.

Duke llogaritur nxehtesine e kerkuar dhe kohen e duhur per gatimin qe ju keni kerkuar kjo tenxhere me presion  pergatit ushqimet tuaja shumë herë më shpejtë, pa humbur temperaturën apo shpërndarë aromën e gatimit në të gjithë shtëpinë.

Multi Cooker Bremen përdor pak energji dhe ujë dhe gatuan ushqimet më shpejtë – kështu ju do të kurseni para dhe do të mbroni mjedisin duke gatuar me këtë paisje. Familja juaj do të shijojë gatime të shëndetshme duke ruajtur vitaminat dhe mineralet e nevojshme per shendetin tuaj. Te gjitha keto vecori e bejne tenxheren Bremen mjetin me te nevojshem per kuzhinen tuaj.

TENXHERE ELEKTRIKE BREMEN GERMANY

Një paisje e domosdoshme për çdo kuzhinë

Tenxherja elektrike Bremen ju vjen ne ndihme perdite duke kryer procesin e gatimit ne nje menyre shume te lehte.

Hidhni perberesit, shtypni butonin dhe vazhdoni rutinen tuaj. Tenxherja do te vazhdoje programin e kerkuar duke ju dhene nje ushqim cilesor dhe te gatuar shume thjeshte.

LARG ERES SE USHQIMIT | NJE AKSESOR I DOMOSDOSSHEM PER SHTEPINE TUAJ

Nje nga problemet kryesore gjate gatimit eshte avulli i cili lirohet ne ambient duke ju dhenje nje eksperience jo te kendshme. Kjo gje nuk ndodh me tenxheren multicooker e cila redukton ne masa ererat e ushqimit.

Avulli eshte minimal dhe gatimi shume i thjeshte.

Shume programe te cilat ju vijne ne ndihme per te gatuar lloje te ndryshme gjellerash sipas kerkesave qe keni.

Ruan vlerat e ushqimeve , vitaminat dhe mineralet | Bremen Made in Germany |

Duke vendosur programin e kerkuar temperatura do te monitorohet dhe rregullohet sipas llojit te ushqimit per tu ruajtur butesia dhe për të patur një shije dhe vlera më të larta ushqimore. Ju do te shijoni gjellen tuaj te preferuar e cila

bremen multicooker ne shitje online ibuy albania ebay

eshte gatur ne kushtet optimale.

BREMEN MULTICOOKER

Monitorim dhe ndjekje e gatimit

Ju mund te pergatisni ushqim te shijshem dhe te shendetshem, pa qene nevoja te jeni prezent gjate gjithe kohes ne kuzhine. Kjo eshte dhe nje nga arsyet kryesore te perdorimit te multicooker-ave .

Konsumoni ushqim te ngrohte dhe plot shije, pas nje dite te lodhshme pune

Porosit Online ne iBuy.al

BREMEN – MADE IN GERMANY

SKU: Tenxhere Elektrike-Bremen Multicooker Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat