,

Tenxhere me induksion – Kaisa Villa Flash Cookware 3PCS Online


Seti perfshin 3 tenxhere:

  • 1 tenxhere e madhe + kapakun prej qelqi (24 x 13.5 cm) ose 5.8 L
  • 1 tenxhere mesatare + kapakun prej qelqi (22 x 12.5 cm) ose 4.5 L
  • 1 tenxhere e vogel+ kapakun prej qelqi (18 x 10.5 cm) ose 2.7 L
  • Materiali: Celik inoks+alumin+baker
  • Pesha: 3.17 Kg
  • Siperfaqja: Me shkelqim

6,490L

Tenxhere me induksion – Kaisa Villa Flash Cookware 3PCS Online

Tenxhere me induksion – Kaisa Villa Flash Cookware 3PCS Online

Seti eshte i perbere nga 3 tenxhere me dimensione dhe kapacitete te ndryshme

Ndertuar nga celik inoksi i cilesise maksimale dhe alumini rezistent

Me kapak qelqi te temperuar, te pajisur me disa vrima te vogla qe lejojne avullin te depertoje ne brendesi te ushqimit

Me doreza bakri, qe nuk e transmetojne nxehtesine edhe kur tenxheret jane ne zjarr

Gatuani cdo lloj ushqimi duke perfshire edhe pjatat tuaja te preferuara

Rezistente ndaj temepratures, gervishtjeve dhe goditjeve

Te pershtatshme me te gjitha sobat e gatimit, perfshire edhe ato me induksion

Material miqesor me mejdisin, jo toksik

Te thjeshta per tu lare dhe pastruar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tenxhere me induksion-kaisa villa Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat