,

Tenxhere me lule Reoona – Casserol Enamel Set Bli Online

Reoona

Shume funksionale

Me dizanj lulet

Seti permban 5 tenxhere me madhesi:

1.Diameter 16 cm

2.Diameter 18 cm

3.Diameter 20cm

4. Diameter 22 cm

5. Diameter 24 cm

Cilesi dhe cmim

2,900 L

Tenxhere me lule Reoona – Casserol Enamel Set Bli Online

Tenxhere me lule Reoona – Bli Online

5 tenxhere me madhesi te ndryshme: 16cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm dhe 24 cm

Perdoren per gatim ne te gjitha llojet e sobave, me gaz, elektrike, qeramike perfshire edhe induksionin

Me kapake qelqi

Dizanj terheqes

Nuk ngjitin

Cilesore

Te testuara

SKU: L-casserol enamel set-5 Kategori: ,
brands

Reoona

Diametri

16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm, 24 cm

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat