,

Set Tenxhere me lule Reoona – Casserol Enamel Set – Bli Online

Reoona

Shume funksionale

Me dizanj lulet

Seti permban 5 tenxhere me madhesi:

1.Diameter 16 cm

2.Diameter 18 cm

3.Diameter 20cm

4. Diameter 22 cm

5. Diameter 24 cm

Cilesi dhe cmim

2,900L

Tenxhere Reoona – Casserol Enamel

Set me tenxhere me lule Reoona – Casserol Enamel

Tenxhere cilesore te cilat shperndajne nxehtesine ne menyre te barabarte dhe ne kete menyre ju mundesojne gatim me te shpejte. Do te ndryshoje ploteisht menyren tuaj te gatimit. Mund te perdoret ne cdo sobe, soba me gaz, sobe elektrike me qeramike, sobe elektrike, furre etj.

Metoda e re e gatimit. Eshte e pershtatshme per gatim, duke mos humbur asnje vlere te ushqimeve qe do te gatuani ne te. Ruan shijen origjinale te ushqimit dhe pergatit pjata te shijshme.
Materiale cilesore pa permbajte te lendeve toksike. Prodhuar per jetegjatesi dhe me percueshmeri termike te njetrajteshme per gatime sa me te mira. Me siperfaqe jo ngjitese dhe nuk gervishtet. Rekomandohet te perdoren per temperatura jo shume te larta.

Cilesimet Kryesore | Set tenxhere me Lule | Casserol enamel 

  • Tenxhere me lule Reoona – Bli Online
  • 5 tenxhere me madhesi te ndryshme: 16cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm dhe 24 cm
  • Perdoren per gatim ne te gjitha llojet e sobave, me gaz, elektrike, qeramike perfshire edhe induksionin
  • Me kapake qelqi
  • Dizanj terheqes
  • Nuk ngjitin dhe rezistente ndaj gervishtjeve.
  • Cilesore
  • Te testuara per performance te shkelqyer.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-casserol enamel set-5 Kategori: ,
brands

Reoona

Diametri

16 cm, 18 cm, 20 cm, 22 cm, 24 cm

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat