,

Tenxhere me presion HCX – Pressure Cooker Dyqan Online

HCX

Shpejtesi, shije dhe shendet

Diametri: 24 CM

Kapaciteti: 6 Litra

Ngjyra: Silver

Dizanj Modern

 

5,900 L

Tenxhere me presion HCX – Pressure Cooker Dyqan Online

Tenxhere me presion HCX – Dyqan Online

Super e shpejte

Ideale per te gjithe qe pelqejne te gatuajne por nuk kane kohe

Material rezistent dhe i forte

Diametri: 24 CM

Kapaciteti prej 6 litrash lejon pergatitjen e ushqimeve te shendetshme per te gjithe familjen

Pergatisni vaktet tuaja deri ne 3 here me shpejte se ne tenxheret e zakonshme

Ruan vlerat e ushqimeve, vitaminat dhe mineralet

Cilesi e garantuar

E pershtatshme per sobat me induksion

SKU: L-HCX Kategori: ,
Pesha 0.4 kg
brands

HCX

color

Silver

Kapaciteti

6 Litra

Diametri

24 cm

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat