-57%
,

Tenxhere presioni Multicooker – Hoffbackermann One Touch

Gjendje:

S’ka stok


  • Brandi: Hoffbackermann
  • Me 20 programe gatimi
  • Me mbrojtje nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte
  • Fuqia: 1000 W

5,990L 14,000L

S’ka stok

Tenxhere presioni – MULTICOOKER

Tenxhere presioni Multicooker – Hoffbackermann One Touch

Gatuani ushqime te shpejta dhe te shendetshme me tenxheren Multicooker nga brandi gjerman Hoffbackermann. Kj0 tenxhere me presion ofron nje zgjidhje mjaft praktike per te gatuar vakte te shpejta dhe dhe te shijshme.

Me plot 20 programe gatimi, ju keni mundesi te eksploroni ne kuzhine dhe ti dhuroni familjes ushqimet e deshiruara. Texherja eshte e mbrojtur nga mbinxehja, qarku i shkurter dhe tensioni i larte.

SKU: tenxhere me presion-multicooker-Hoffbackermann Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Tenxhere me presion

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat