,

Tenxhere termike inoks Zepter – High Quality Cookware Set


9,000L

Tenxhere termike inoks – ZEPTER ZP 5213

Tenxhere termike inoks Zepter – High Quality Cookware Set

Seti i tenxhereve nga brandi i njohur i paisjeve te kuzhines Zepter eshte zgjidhja ideale ne kuzhinen tuaj. Fale ketij seti te mrekullueshem ju keni mundesi te gatuani ushqime te shijshme, te shendetshme dhe pa yndyre. Kurseni kohe dhe energji elektrike, por mbi te gjitha mbroni shendetin tuaj. Ato jane te ndertuara nga material cilesor celik inoks, jo toksik dhe aspak i demshem per shendetin. E vecanta e ketij seti qendron ne ruajtjen e aromave, vlerave ushqyese dhe biologjike te ushqimeve (vitaminave, mineraleve, proteinave) gjate gatimit. Pjesa e poshtme e tenxhereve eshte termike, ruan ushqimet e ngrohta dhe nxehtesine per nje kohe te gjate.

Seti nga Zepter eshte me i shituri kudo ne bote dhe eshte konsideruar BESTSELLER.  Perdoren ne cdo lloj sobe: me korent, qeramike, me gaz dhe ne ato me induksion.

Paketimi permban:

  • Tenxhere 2.9 L – 18 x 11.5 cm + kapak
  • Tenxhere 3.9 L – 20 x 12.5 cm + kapak
  • Tenxhere 6.6 L – 24 x 14.5 cm + kapak
  • Tenxhere per salcen 2.1 L – 16 x 10.5 cm + kapak
  • Tigan 3.4 L – 24 x 7.5 cm + kapak
  • Ibrik 3.0 L
SKU: tenxhere termike-set-zepter Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat