Termus me personazhe


1,290L

TERMUS ME PERSONAZHE PER FEMIJE

Eleminoni shishet plastike dhe zvendesojini ato me termusin i cili eshte i pademshem per femijet tuaj.

Mund te vendosni ne te lengje te ndryshme dhe termusi do ti ruaj ato te fresketa deri ne 12 ore.

Termusi permban sasi deri ne 500 ml lengje dhe vjen ne permasa 24cm x 8 cm.

Materiali eshte celik inox i cilesise se larte dhe rezistent ndaj ndryshkjes.

Shishja eshte me mbyllje hermetike dhe rezistente ndaj rrjedhjeve.

Pjesa e tapes eshte e gjere dhe kjo lehteson larjen e termusit nga brenda.

Ne pjesen e siperme te mbylljes kapaku mund te perdoret edhe si gote.

Printimet jane te pelqyera nga te gjithe femijet, me dizajne elegante dhe plote ngjyra.

Termus me personazhe eshte perfekt per t’u marr kudo me vete.

SKU: L2210104 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
Përmasa24 × 8 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat