Termus Space Pot 500 ml


1,200L

TERMUS SPACE POT 500 ML

Nje termus shume praktik per ruajtjen e ujit.

Nje nga cilesite e tij me te mira eshte se vjen ne dy opsione, ruan nxehtesine e ujit, ose e ruan ate te ftohte.

Termusi ju jep mundesine te ruani ujin te ftohte apo te ngrohte per nje kohe te gjate. Ai e ruan ujin te grohte per 12 ore, ndersa te ftohe per plot 24 ore.

Permasat e tij shume praktike  ju japin mundesine ta merrni kudo me vete.

Ju mund t’u jepni femijeve me vete  lengjet e tyre te preferuara, mund ta merrni kur beni vrapin e mengjesit, mund te ruani ne te kafen tuaj, te ngrohte apo te ftohte.

Perbehet nga celik qe nuk ndryshket, nje material shume cilesor. Keshtu ju do keni nje termus qe do ju rezistoje shume gjate.

Tapa e tij puthitet ne menyre hermetike, keshtu ju nuk do ju duhet te shqetesoheni nese uji apo kafja qe keni brenda mund te derdhet.

Karakteristika

Vjen ne ngjyre te kuqe

Kapacitet  500 ml

Material celiku

Me veshje te dyfishte

 


Bli mire dhe lire ne  iBuy.al!

 

 

SKU: Termus 500 ml | Space Pot double wall Kategori:
LLoji

Termus

color

Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat