Termus ushqimi me dy pjese


990L

TERMUS USHQIMI ME DY PJESE

Termus termik per te ruajtur ushqimet tuaja te sigurta per t’u konsumuar.

Fale permasave te tij mund ti merrni kudo me vete ushqimet psh, ne pune, ne shkolle ose ne udhetime.

Mban ushqimet ne nje temperature konstante edhe perbehet me nje material plastike nga jashte edhe inoksi nga brenda.

Vjen me nje kapak qe formon nje vule hermetike per te bllokuar freskine dhe shijen e ushqimit te ruajtur ne te, duke parandaluar derdhjet dhe rrjedhjet.

Me nje doreze qe transportohet lehte, duke i bere keto kuti me praktike.

Termusi ruan ushqimet tuaja deri ne 12 ore(me akull) te fresketa dhe te sigurta.

Material i celesise se larte te plastikes nga jashte dhe te inox nga brenda.

Termusi vjen ne tre ngjyra te ndryshme: blu, jeshile dhe portokalli

SKU: C-200620-858 Kategori:
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat