, ,

Tharese Dhe Varese Rrobash Elektrike-Clothes drying rack

Te ndryshme

  • Tharese dhe varese rrobash.
  • Me madhesi kompakte qe kursen hapsiren tuaj.
  • Mund te varni dhe te thani cdo rrobe qe deshironi.
  • Eliminon aromat e keqija dhe rrudhat ne rroba.
  • Ndryshoni gjendjen e ajrit, ne te ftohte apo te nxehte.
  • Material celiku.

1,990L

THARESE DHE VARESE RROBASH ELEKTRIKE

Tharese edhe varese rrobash elektrike e cila eshte me efektive edhe me e shpejte se nje tharese e thjeshte rrobash.

Me kete tharese rrobash ju do te keni menyren me te thjeshte, me te lehte, dhe me te sigurt per te thare rrobat tuaja, sidomos ato qe jane te perbere nga nje material delikat.

Ajo nuk shkakton rremuje dhe as demtime te rrobat tuaja qe ndryshe nga thareset e tjera normale mund te ndodhe qe per shkak te kapeseve ne rrobat tuaja te lihen shenja te parikuperueshme.

THARESE EDHE VARESE ELEKTRIKE PER RROBAT

Kjo tharese nuk perdoret vetem per rrobat, duke perdorur menyren e duhur ju , me te, mund te thani edhe kepucet tuaja, gjithashtu.

Rregullimi i temperaturës së dy ingranazheve duke e kthyer ajrin e tharjes ne te ftohtë apo te nxehtë.

Rrobat thahen me shpejt me ajër të ngrohtë në 50 ° – 60 °. Pas 3 orësh, tharesja automatikisht do të kalojë në gjendjen e ajrit të ftohtë.
Kapaciteti mbajtës i peshes se rrobave ne kete tharese arrin 5 kg, që është një ndihmese e madhe për jetën tonë të përditshme.

Tharesja e rrobave është e lehtë dhe e lëvizshme, duke e bërë atë të përsosur për udhëtime. Paketohet lehtësisht në valixhen tuaj.

Gjithashtu, ndryshe nga thareset e tjera, kjo paisje eliminon aromat e keqija qe mund te marrin rrobat gjate procesit te tharjes edhe rrudhat e tyre.

Mund ta perdorni ne cdo kohe.tharese dhe varese rrobash bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Pesha qe mban : 5 Kg.

Ngjyre : E bardhe.

Fuqia: 1500 W.

Frekuenca : 50 Hz.

Permasat : 42 X 20 cm.

Koha e operimit eshte 3 orë.

 

 

 

Shitje Online vetem ne iBuy.al – Realizo blerjen tende me te mire dhe me te lire !

SKU: electric-clothes-drying-rack Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Varese Rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat