,

Tharese flokesh 6 ne 1 Grunberg 30269


1,700L

THARESE FLOKESH 6 NE 1 GRUNBERG

Tharese flokesh profesionale me koke per krehje dhe difuzor per kacurrela.

Fuqi e larte 1200w per ti thare ne pak caste floket dhe dy nivele temperature.

Aksesore dhe 3 krehra per stilime te vecanta.

Specifikat :

-2 nivele shpejtesie

-2 nivele temperature

-Fuqia 1200W

-2 koka per krehjen

-difuzor

-3 krehera

-Mbrojtje nga mbinxehja


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232338 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Tharese flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat