, ,

Tharese flokesh per ta vendosur ne mur – Bli Online


 • Tharese flokesh
 • Mund ta instaloni ne mur
 • Perdoret per hotele, shtepi ose qendra estetike
 • Me nje fuqi 1200WATT
 • Than shume shpejt floket

2,400L

THARESE FLOKESH

Kjo tharese sherben per te thare floket ne menyre shume te shpejte  sidomos kur beni dush edhe ju duhet te dilni me shpejtesi te madhe nga ambjenti ku ndodheni.

PER FLOKE VOLUMINOZE

Tharsja krijon nje nivel optimal te rrjedhjes se ajerit per rezultate perfekte edhe te bukura cdo dite. I jep  flokut nje pamje voluminoze edhe i than ne nje kohe shume te shkurter.

Kete pajisje mund ta instaloni shume lehte ne hotele ku i jep nje vlere kujdesi klientit se ne tualet qe akomodohet ne hotelin tuaj ku cdo gje do te jete e kompletuar. Ne kete menyre klientet nuk do te marrin me vete aksesore te tille ku mund t’ia ofroni ju kete sherbim. Klientet do te jene te kenaqur me sherbimet dhe mundesite e ofruara nga dhomat e hotelit.

Me nje teknologji te jonizuar per mbrojtjen e flokut nga nxehtesia. Kjo tharese ka 2 nivele te rregullimit te temperatures dhe nivelit te shpejtesise.

SPECIFIKATTharese flokesh produkt online iBuy.al

 • Tharese per volum te flokeve
 • Me teknologji te jonizuar
 • Than floket shume shpejte
 • Me nje fuqi 200 WATT
 • Teper praktike edhe efikase
 • E montoni fare lehte ne mur
 • Nje vlere e shtuar per dhomen e hotelit

 

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: tharese flokesh ne mur Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Tharese flokesh

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat