,

Tharese per floket – Tharese flokesh First Austria


  • 2 nivele shpejtesie dhe 3 nivele nxehje me butoni cool
  • Mbrojtje kunder nxehtesise
  • Me 2 koka te ndryshueshme
  • Per floke te drejta dhe kacurrela
  • Fuqia 2000W

3,490 L

THARESE FLOKESH FIRST AUSTRIA 

Tharese flokesh First Austria e pershtatshme per te drejtuar floket edhe per ti lene ato te buta. Kjo pajisje ju mundesoni ti thani flokeve tuaj ne pak minuta dhe t’i stiloni sic keni deshiruar gjithmone.

THARESE PER TI DHENE VOLUM FLOKEVE

Me kete tharese ju do keni floke shume te shendeshtme dhe fale teknologjise se jonizuar e cila garanton gjithmone volum edhe nje lloj freskie e shkelqimi tek floket tuaj. Kjo tharese mundeson nje mbrojtje te flokeve tuaj nga mbinxehja edhe nga djegia e nxehtesise qe mund te nxjerri kjo tharese.

Gjate tharjes se flokeve tuaj do t’japi nje lloji hidratimi duke e bere te mundur e duke shmangur mundesine qe ato te digjen nga temperaturat e larta.

Me nje madhesi te pershtatshme per ta marre gjithmon me vete kudo qe shkoni edhe do ta keni me vete per te qendruar gjithmone te kuruar edhe te ndiheni bukur ne cdo moment.

SPECIFIKAT

Me 3 lloje te ndryshme te nxehtesise

Me 2 nivele te ndryshme te shpejtesise

Produkt komandohet nga butonat qe i gjeni ne dorezen e saj

Shume praktike edhe e lehte ne perdorim

Me mbrojtje nga nxehtesia

Bli Online ne iBuy dhe paguaj ne dorezim.                                                                                                 

SKU: FA-5654-4 Kategori: ,
Pesha 0.3 kg
LLoji

Tharese flokesh

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat