,

The star light – Drite Led per ambientin e brendshem te makines

Te ndryshme

  • Drita per makinen.
  • I japin makines suaj pamje luksoze.
  • Te perbera me larmishmeri ngjyrash.
  • Material : ABS.
  • Instalohen me ane te shiratave ngjites.

1,300L

THE STAR LIGHT – DRITE PER MAKINEN

Bëni pjesën e brendshme të makinës tuaj të duket e mrekullueshme me dritat qe jane dizejnuar per ndricimin e brendshem te makines.

Llambat vijne ne formen e shiritave te cilat futen ne prizen e rrymës në makinën tuaj dhe mund të vendosen në dyshemenë e brendshme të makinës tuaj.

Dritat përdorin një telekomandë për të ndryshuar mënyrat dhe ngjyrat e dritës. Shiritat e dritës së makinës kanë 16 ngjyra të ndryshme dhe 4 mënyra të ndryshme ndriçimi.

Me ane te telekomandes ju mund t’i bëni dritat më të ndritshme ose më të errëta.

Dritat e brendshme të makinave kanë ngjitës të dyanshëm, kështu që ato mund të vendosen lehtësisht në brendësi të makinave. Kryesisht keto drita vendosen ne dyshemene e makines suaj ose ne vijezimin e brendshem te makines.

Krijoni një ambient të mrekullueshëm dhe mahnites.

Pershtaten me lloje te ndryshme te makinave.

SPECIFIKAT

Drita per ndricimin e brendshem te makines.

Instalim shume i thjeshte.

Tensioni: 12V DC.

Te perbera me ngjyra te ndryshme.

Rryma: 80mA (20mA * 4).

Materiali: ABS.

Gjatesia e kabullit te dritave :2 m.

Komadohen me telekomande.

Shitje Online ne iBuy.al – Bli Mire dhe Lire !

SKU: The-star-light Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat