,

Thes Boksi profesional


7,990L14,990L

THES BOKSI PROFESIONAL

Thes boksi me permasa te ndryshme sipas preferences tuaj : 60/80/100/120 cm.

Ideale nëse dëshironi të sterviteni ne shtepi ose nëse thjesht ju pëlqen të bëni arte marciale.

Materiali perberes dhe ai i jashtem – Perfekt për t’u përdorur në shtëpi, apo ne ambientet e stervitjes.

Tashme mund të stërviteni si kampionët më të mëdhenj të boksit! Mjafton te vishni dorezat dhe te ushtroheni.

Ky thes boksi “size king” është mjeti i domosdoshëm për të provuar të gjitha sulmet tuaja të fuqisë.

Diametri i saj eshte i përkryer per forcimin e bustit te trupit tuaj dhe ju lejon të stërvitni në një mënyrë realiste me të gjitha kombinimet e ushtrimeve qe deshironi. 

Përfundimet e  përforcuara për qëndrueshmëri maksimale. Mbushja e pambukut + EVA absorbon dhe goditjet më të fuqishmeper te mbrojtur duart dhe nyjet.

Specifika

Përfshin zinxhirin

Ngjyra: E zezë

 Materiali: bizonil

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: thes-boksi Kategori: ,
Gjatesia

100 cm, 120 cm, 60 cm, 80 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat