,

Thike kuzhine Multifunksionale – Smart Cutter Produkt Online


  • Multifunksionale
  • E sigurt dhe e lehte ne perdorim
  • Doreze ergonomike
  • 10 here me e shpejte se thikat e tjera
  • Celik inoks i cilesise se larte

990L

Thike kuzhine Multifunksionale – Smart Cutter Produkt Online

Thike kuzhine Multifunksionale – Smart Cutter Produkt Online

Smart Cutter pret te gjitha llojet e frutave, perimeve, mishit, bukes dhe djathit shume lehte dhe shpejt

E dizenjuar ne formen e nje gershere, kjo prerese vjen e perbere nga materiali celik inoks i cilesise se larte

Integruar me nje brisk te mprehte celiku Smart Cutter pret ushqimin pa mundim dhe deri ne 10 here me shpejt se thikat e zakonshme

Doreze ergonomike, praktike dhe e perdorshme nga te gjithe

Sekreti i kesaj paisje kuzhine qendron ne tehun e mprehte te integruar ne brendesi dhe hapjen e gjere te gersheres

Shmang rremujen dhe garanton pasterti maksimale

Largoni derrasat e kuzhines qe mbledhin papasterti, rremuje dhe ene te palara. Me thiken Smart Cutter, prisni perimet direkt ne tenxheren e gatimit

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: thike-smart cutter Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat