Thike per hapjen e ananasit – Pineapple Cutter

Te ndryshme

  • Doreze ergometrike.
  • Me tehe shume te mprehta.
  • Shume e thjeshte ne aplikim.
  • Pastrohet me lehtesi.
  • Praktike.

490L

PINEAPPLE CUTTER

Fruti i ananasit ka nje hapje shume te veshtire gjate konsumit, edhe shpesh here na mundon gjate ketij procesi.

Por kjo nuk ka pse te jete me e veshtire edhe ju mund te konsumoni ananas sa here te deshironi tashme duke qene se vlerat e tij ushqyese jane te shumta.

Me thiken Pineapple Cutter, ananasi do te hapet shume lehte edhe shume shpejte.

THIKE PER HAPJE E ANANASIT

Thika Pineapple Cutter e mundeson hapjen e ananasit shume shpejt, pa lodhje edhe mundim.

Kjo thike e realizon hapjen e anasit duke ruajtur formen edhe te gjithe vlerat ushqyese te tij.

Tashme me kete thike anasi do te jete me prezent ne pijet tuaja, frutat qe konsumi e receta te ndryshme gatimi.

Kjo thike ju ruan edhe lekuren e forte te ananasit pa e demtuar ate duke e perdorur per dekore te ndryshme apo si nje ” gote ” kokteili per pijet tuaja te preferuara.thike prej celiku per te hapur ananasin iBuy al

SPECIFIKAT

Perbehet nga materiali i celikut edhe i plastikes.

Materiali i celikut nuk ndryshket edhe as nuk nxihet.

Shume e sigurt ne perdorim.

Pershtatet shume mire me doren.

Nuk ze hapesire ne kuzhine tuaj.

Qendron shume mire ne raftin mbajtes te eneve.

Pastrohet thjeshte me uje te bollshem.


Shitje Online ne iBuy.al – Porosit dhe paguaj ne dorezim.

SKU: pineapple-cutter Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat