,

Tigan multifunksional 18cm Yonsa


1,900L

TIGAN MULTIFUNKSIONAL

Efikasitet shume i larte termik per zierje te shpejte.

Tigan elektrik me permasa 18 cm i bere nga material cilesor PVC dhe celik inoks me cilesi te larte dhe shtrese jo ngjitese.

Kontrollues me cilesi te larte, me sensor kunder djegies dhe mbrojtje te shumefishte.

Perdorim i sigurte, mbrojtje me dy shtresa per gatime te shendetshme. Doreze me kapje te rehatshme kunder djegies, rezistente ndaj temperatures se larte.

Specifikat :

-Diametri i tenxheres: 18 cm.

-Tensioni : 220 V.

-Materiali: celik inoks, PP.

-Kapaciteti: 1.5L / 18CM

– Fuqia e vleresuar: 225-450 W

-Madhesia: 20*16*6cm.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: G23308055 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

Tigan

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat