Tissue Box – Kuti retro multifunksionale


900L

TISSUE BOX – KUTI RETRO MULTIFUNKSIONALE

Kutia e pecetave retro përmban mbulesën automatike magnetike të hapjes dhe mbylljes për ta bërë më të lehtë mbushjen e letrës.kuti per peceta blerje online ibuy al

Vendi i telefonit: Kutia  përmban folenë e vendosjes së telefonit celular, kështu që modelet e ndryshme të telefonave celularë brenda gjatësisë 16 cm / 6,30 inç mund të vendosen lehtësisht në të.

I pajisur me disa hapesira te ndara ju mund të ruani sende të vogla në çdo kohë. Mund t’i përdorni për të ruajtur telekomandën , kontrolluesin e ajrit të kondicionuar, telefonin inteligjent, gërshërët, elektrikun.

Material silikoni pa rrëshqitje,  për të tërhequr letrën pa lëvizur, duke e bërë përdorimin me të përshtatshëm.

Stili retro unik i dizajnit e bën atë ideal për përdorim në dhomën e ndenjes, dhomat e gjumit, tryezat e ngrënies, tavolina kafeje, kuzhina dhe të përsosur për  një dhuratë për miqtë tuaj, dekorimin  në tryezë.

Me shumë funksione dhe praktike, mund t’ju ndihmojë  të kurseni kohën tuaj dhe t’ju kthej një tryezë të pastër dhe të organizuar.

Specifikim

Materiali: Plastikë

Ngjyra: Portokalli, e verdhë, gri

Permasa L * W * H: 20 * 15 * 14cm

I përshtatshëm për restorant, zyrë, familje, automobilistikë, dhomë hoteli.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: kuti-retro-per-letra Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat