, , ,

Tonifikues per Muskujt e Barkut – Krahut – Kofshes – EMS Power


Paisje revolcionare 3 ne 1 

Tonifikon dhe formon muskujt:

  1. E barkut
  2. Krahut
  3. Kofshes

Opsionet 

  • EMS – Elektrostimulim i muskujve (zmadhim i muskujve)
  • 4 programe intensive per muskujt
  •  Forcim dhe formim i muskujve

1,800L

Tonifikues per Muskujt e Barkut – Krahut – Kofshes – EMS Power

Tonifikues per Muskujt e Barkut Krahut Kofshes – EMS Power Pad

Tonifikoni muskujt e barkut, krahut dhe kofshes ne nje paisje te vetme

Ideal per femrat dhe meshkujt

Mund ta mbani poshte rrobave duke kryer aktivitetet tuaja te perditshme dhe krijoni trupin qe keni enderruar.

Pajisje revolucionare per te kompaktesuar muskujt

Pas nje peridhe perdorimi 30 ditore me nga 12 minuta ne dite, muskujt tuaj do te fillojne te formohen, forcohen dhe do te shihni nje ndryshim te madh ne rezistencen e tyre

E pajisur me elektrostimulim vendos ne pune muskujt me shpejt se cdo lloj sporti tjeter

E lehte ne perdorim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Tonifikues per muskujt e barkut krahut kofshes-EMS Power Pad Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tonifikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat