,

Toster DSP KC-1007 per biskota te shpejta


  • Perbehet nga disa pllaka ne forme rrethore
  • Material anti-ngjitje
  • Ka 12 pllaka per pergatitjen e embelsirave
  • Ka nje peshe te lehte dhe nuk ze hapesire ne kuzhine
  • Pastrim i lehte dhe praktik
  • Ngjyre e bardhe

2,800L

TOSTER DSP KC 1007

Toster ideal per biskota te shijshme edhe ne nje menyre te shpejte. Mund te gatuani bashke me femijet tuaj sa here qe deshironi, fal nje thjeshtesie dhe sigurie qe te jep ky produkt.

Tosteri eshte i perbere nga disa pllaka ne forme rrethore te cilat nuk jane aspak ngjitese fal nje materiali me nje cilesi teper te larte.

TOSTERI PER PERGATITJEN E BISKOTAVE

Me nje material anti-ngjitje ju menjehere e kuptuat qe nuk do e keni aspak te veshitre ta pastroni kete toster pasi te perfundoni se pergatituri embelsirat tuaja

Nuk ju marrin shume kohe per te pergatitur biskotat mjafton qe te beni brumin shpejt e me pas e hidhni ne toster ku mund ta lyeni me pak vaj e me pas ti vendosni per te pjekur.

Do ti keni gati embelsirat tuaj per ti shijuar nga te gjithe pjestaret e familjes.

Tosteri mund te arrije te beji deri ne 12 biskota ne te njejten kohe.

Ka nje perputhje mjaft te mire me dorezat dhe kembet te cilat nuk rreshqasin ne cfare do lloj siperfaqe qe e vendosni.

E pershtatshme per cdo lloj kuzhine ku ka nje peshe te lehte edhe nuk ze shume hapesire ne kuzhinen tuaj

Bli Online ne iBuy.al  me cmimin me te mire ne treg.

SKU: DSP KC 1007 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

toster

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat