,

Toster First Austria FA-5338-5 – Toster per sanduich


  • Dizajn modern qe pershtatet me cdo arredim te kuzhines
  • Mund ta kontrolloni sipas indikatoreve
  • Pastrohet lehtesisht
  • Mjaft praktike ne perdorim
  • I diponueshem me ngjyren te bardhe

2,490L

TOSTER FIRST AUSTRIA FA-5338-5

Toster First Austria FA5338-5 mund te pergatisni ushqime shume te shpejta te pershtatshme per mengjeset tuaja. Ju mund ti ofroni te gjitha mundesite qe te shijoni cdo gatim qe deshironi sidomos produktet e mishit duke i bere ne menyre fantastke.

TOSTIER PER SANDUICH

Me kete produkt ju mund te gatuani ushqimet tuaja te fresketa pa u ngjitur ne pajisje. Tostieri perbehet me nje material prej alumini i cili eshte shume i mire ne ruajtjen e temperature se nxehtesise edhe e percjelle nxehtesine ne menyre te barabarte.

Pllakat e ketij produkti jane antingjitese duke bere keshtu ruajtjen e cdo vlere ushqyese te cdo vakti qe ju pergatisni pa e demtuar ate

Kjo pajisje mban 21.5 cm x 12.5 cm ushqim qe mund te gatuani ne pak minuta.

Tek tostieri ju shihni nje termostat i cili do t’ju tregoj fillimin e procesit dhe mbarimin e tij.

SPECIFIKAT

  • Fuqia 800 Watt
  • Gjatesia e kabllove: 0.7 m
  • Permasat e pllakave te skare: 21.5 cm x 12.5 cm
  • Material alumini

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Toster First Austria FA-5338-5 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

toster

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat