,

Tostier Sokany HY-903 – Sandwich Maker Bli Online


Specifika

  • Marka: Sokany
  • Modeli: HY-903
  • Tensioni: 220V
  • Fuqia: 1400W
  • Kapaciteti: 2 deri ne 4 copa buke
  • Frekuenca: 50/60 Hz
  • Cilesi e larte

1,990L

Tostier Sokany HY-903 – Sandwich Maker Bli Online

Tostier Sokany HY-903 – Sandwich Maker Bli Online

Pergatisni tost dhe sandwich te shijshem dhe ne nje kohe te shkurter ne mengjes

Siperfaqe jo ngjitese, pastrohet lehte

Ndertuar nga celik inoksi i cilesise se larte, material gatimi dhe jo toksik

Mund te pergatisni omleten franceze

Pajisur me llampe e cila funksionon si indiator, kur ndizet drita ushqimi eshte gati

Integruar me termostat

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tostier-sokany-HY903 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat