,

Tostier Sonifer SF6044 – Sandwhich Maker Bli Online


Specifika

  • Brandi: Sonifer
  • Modeli: SF-6044
  • Tensioni: 220-240V
  • Pllake qeramike
  • Praktik
  • Fuqia: 750W
  • Frekuenca: 50/60Hz

1,890L

Tostier Sonifer SF6044 – Sandwhich Maker Bli Online

Tostier Sonifer SF6044 – Sandwhich Maker Bli Online

Ideal per pergatitjen e tosteve te shijshem, te shpejte, te holle ose te trashe sipas deshires

Thekni buken pa e djegur dhe shijoni aromen e mbrekullueshme te bukes se ngrohte

Nuk ze vend ne kuzhine apo zyre, nderkohe mund ta merrni kudo me vete ne udhetime

Pllake qeramike qe nuk ngjit me material jo toksik

Pastrohet lehte dhe pa mundim nga yndyra

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: tostier-sonifer-SF6044 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat