, ,

Tostiere DSP 1400Watt KC1177

DSP

2,500L


TOSTIERE DSP

Me kete tostier mund te pergatisni nje mengjes te shpejte vetem per pak minuta.

Mjaft funksional me pllaka qeramike qe nuk ngjisin. Me nje material rezistent ndaj gervishtjeve.

Berese sanduici me fuqi 1400w per pergatitjen e shpejte te tosteve dhe sanduiceve.

Specifikat :

-Fuqia 1400w

-Permasa e skares: 25.4*21.5cm

-Mbrojtje nga mbinxehja


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

LLoji

Tostier

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat