,

Tostiere grill LSM-2506 2000Watt

LEXICAL

4,300L

TOSTIERE GRILL LSM-2506

Tostiere grill qe pervec tostit ,te piqni mish e peshk pa shume lodhje . Tostet dhe sanduicet i gatuan shpejt dhe me shije .

Izolim temik me cilesi te larte ju lejon te kontrolloni temperaturen gje qe ben te mundur gatimin jo vetem te produkteve qe kerkojne temperaturea te larta por edhe ushqime deti dhe perime .

Veshje kunder ngjitjes, per sanduic te shijshem per deri ne 4 fete.

I pajisur me tabaka per grumbullimin e yndyres, me madhesi kompakte pa zene hapesire.

Specifikat :

-Veshje kunder ngjitjes

-Fuqia 2000 w

-Tensioni 220-240v 50-60 Hz

-Fuqia me dy drita treguese

-Veshje inox


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232334 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

Tostier

brands

LEXICAL

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat