, ,

Tostiere per sanduic BOMA BM 2004

Boma

2,500L

TOSTIERE PER SANDUIC BOMA

Ideale per pjekjen e hamburgereve, dhe perimeve, si dhe per te krijuar omelete, tost francez, panine dhe sanduice.

Ngrohje e barabarte dhe pjekje ne temperature konstante.

Doreze e sigurt ne kapje per mbyllje gjate procesit te ngrohjes dhe berjes se sanduicit. Drite treguese per ndezjen dhe fikjes e saj.

Kontrolli i termostatit e mban ushqimin tuaj të mos digjet duke parandaluar mbinxehjen.

Specifikat :

-Fuqi 1400watt

-Doreze per mbyllje

-Veshje jongjitese


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.8 g/kg
LLoji

Tostier

brands

Boma

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat