,

Transformer Car – Makine robotike per femije


1,190L

TRANSFORMER CAR – MAKINE ROBOTIKE PER FEMIJE 

Makine loder me detaje unike për vogelushet tuaj qe duan makinat. 

Ngjyre e verdhe  shumë e pigmentuar qe parandalon zbehjen me kalimin e kohës.

I mundeson të vegjelve nje mundesi te  lojës krijuese, duke inkurajuar aftësi imagjinare. 

Ngjyrat e gjalla stimulojnë zhvillimin vizual.

Punon me 3 bateri te tipit  AA, dhe eshte e bere nga material plastike cilesore jotoksike, shume rezistente ndaj goditjeve. 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010060 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat