, , ,

Transmetues me bluetooth – Bluetooth transmitter

Te ndryshme

1,000L

TRANSMETUES ME BLUETOOTH

Transmetues TV: Lidhni Transmetuesin Bluetooth me TV tuaj me porten audio 3.5 mm ose RCA dhe transmetoni tingullin në kufjet Bluetooth dhe thjesht shijoni cdo shfaqjet natën vonë.

Transmetues Bluetooth 4.2: Lidheni me pajisjet e daljes audio si TV, iPod, CD player, PC, MP4 dhe transmetoni audio te stereoja juaj Bluetooth, kufjet dhe altoparlantët.

Transmetuesi Bluetooth kërkon energji USB, përdorni portën USB të televizorit tuaj dhe ndizet automatikisht kur ndizni televizorin. Ose përdorni ndonjë karikues telefoni, PC USB ose prizë tjetër 5V USB.

Latencë e ulët dhe lidhje e shpejtë: Transmetoni njëkohësisht audion në 1 dhe madje 2 kufje  ndërsa shikoni TV, filma ose lojëra.

Mbështetja audio e kompjuterit: Ideale për përdorimin e kompjuterit pasi mbështet prodhimin dixhital të audios USB. Nuk ka nevojë për kabllo shtesë AUX.

Specifikat:

Versioni Bluetooth: V4.2 mbështet A2DP, AVRCP

marres dhe transmetues bli online ne ibuy al

Distanca me wireless: 10 metra

Ndërfaqja e furnizimit me energji elektrike: USB

Tensioni i furnizimit: DC 5V

Modaliteti i hyrjes dhe daljes audio: 3.5 mm

 

 

 

 

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: transmitter-bluetooth Kategori: , , ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat