, ,

Tripod DK 3888


1,800L

TRIPOD DK 3888

Tripod per telefonin celular dhe kamerën me telekomandë Bluetooth me qëndrim portabel.

I lëvizshëm dhe fleksibël, ideal për xhirime ne ambiente të jashtme, apo edhe në udhëtime.

Ka te integruar nivelin e  flluskës, duke e bërë tripodin të niveluar në mënyrë perfekte.

I pajtueshëm me të gjitha llojet e Kamerave Dixhitale, dhe kamerat telefonike. I kthyeshem 360 grade horizontale dhe 90 vertikale për të përmbushur nevoja të ndryshme.

Me kapje për rregullimin e pozicionit të kokës.

Këmbë alumini me baze gome që nuk rrëshqasin, per më shumë siguri.

I pershtatshem për pothuajse të gjitha modelet e telefonit në treg, përfshirë iPod / iPhone / iPad / i9220 / i9250 / i9300 / i9500 / i9190 dhe disa telefona të tjerë Android 4.1.

Mund të përdoret për të bërë fotografi në distancë të gjatë deri në 10 metra në mungesë të pengesave.

SKU: DK 3888 Mobile Phone Tripod Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat