, ,

Tripod mbeshtetes per telefon


790L

TRIPOD MBESHTETES PER TELEFON

Tripod per selfie me shumë kënde,  i lehtë për tu mbajtur dhe marre me vete.

Kënd shumë modal, 360 ° 180 ° me rrotullim ,gravitet të fortë mbajtës .

Tripod i qëndrueshëm, diapazon i gjerë shikimi, nuk ka nevojë per pajisje shtese.

Transmetimi direkt më profesional dhe me kualitet me te larte.

Dizajn anti rreshqites, i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ngarkesës.

Karakteristika

Emri: Mini tripod

Fleksibël

Materiali: ABS + aliazh alumini

Pesha: 123.9g

Madhësia më e gjatë: 28cm

Madhësia më e shkurtër: E palosur 23cm

Rrotullimi 360grade


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Tripod mbeshtetes per telefon Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat