, ,

Tripod XLCELL – Bluetooth Remote Selfie

Te ndryshme

790L

TRIPOD XLCELL – BLUETOOTH REMOTE SELFIE

Tripod me një përshtatës telefoni celular.

I lëvizshëm dhe i lehtë me këmbë plotësisht fleksibël dhe të rregullueshëm që mund të përkulen rreth çdo sipërfaqe.

Këmbët janë të mbuluara me sfungjer i cili siguron ngjitje të shkëlqyeshme në sipërfaqe duke krijuar një platformë të qëndrueshme për të bërë foton tuaj.

Me këmbë të përforcuara prej gome për një qëndrueshmëri të shtuar.

Përfshin një distancë per te përdorur Bluetooth që ju lejon të shkrepni me lehtësi  nga distanca deri në 10 metra.

Karakteristika

Lartësia e trekëmbëshit: Përafër. 16.5cm ose 6 1/2 “në shtrirje të plotë

Per telefona ndërmjet 5,5 cm – 8,5 cm ose 2 1/8 “- 3 3/8” të gjerë

Distanca Bluetooth: Deri në 10 metra

Përputhshmëria e telekomandës Bluetooth: Apple iOS 6.0 e lart ose versioni Android 4.2.2 e lart


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Tripod XLCELL - Bluetooth Remote Selfie Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat