,

True Wireless Headset Y168


1,600L

TRUE WIRELESS HEADSET Y168

Kufje Wireless TWS me Bluetooth  me kuti karikimi.

Kutia e karikimit e integruar 3400mAh, mund të karikojë dy kufjet deri ne 20 herë pa fishe.

Me bateri të rikarikueshme me performancë të lartë mbështet 6 orë kohë luajtjeje.

Dizajn komoditeti për veshët , nuk krijojne bezdisje gjate perdorimit.

Mund te perdoren te dyja njekohesisht por funksionojne dhe secila me vete.

Ato ndizen automatikisht dhe lidhjen me pajisjen tuaj sapo t’i hiqni nga kutia e karikimit. Shumë e lehtë për t’u përdorur.

Specifika:  

Bluetooth 5.0 + ER / BDR  

Cipset: airoha 1536  

Materiali ABS

Bateri 3600mAh, dizajn unik

Të dy kufjet funksionojnë në thirrjet telefonike

Bateria e kufjeve 50mAh, kasë ngarkimi 3400mAh

Koha e muzikës: 5-7 orë, kutia e karikuesit: 3 herë

Lidhje automatik Bluetooth

I papërshkueshëm nga uji djersa IPX5-6

Efekti i zërit Hi-Fi


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: True Wireless Headset Y168 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat