, ,

Sterilizues per kuzhine – Bli Online


1,990L

STERILIZUES PER KUZHINE – BLI ONLINE

Kuti dezinfektimi inteligjent me  ultraviolet.

Sterilizimi pa fisha dhe kabuj, mbështet tre metoda të karikimit.

Lehtë për t’u pastruar dhe  për t’u përdorur ndryshe nga dizifektuesit e tjere.

Projektimi i vrimave të kullimit, kur janë në përdorim, pikat e ujit në sendesh janë të lehta për tu kulluar.

Sterilizimi inteligjent, karikim me USB, me ane te powerbank apo dhe kompjuterët janë të pershtatshem.

Në përputhje me pajisjet e zakonshme të karikimit USB.

Ka kapacitet mbajtes per 20 chopsticks, 12 luge pirunj apo thika.

Specifika

Modeli i produktit: M1

Ngjyra: e bardhë

Niveli i baterisë: 18650 / 1200mAh

Tensioni i hyrjes: 3.7V

Rryma e hyrjes: 450mA

Gjatësia e valës UV: 360-390nm

Permasa : 17×1 8cm / 6.63×7.02inch

Tub  për sterilizim të chopstick, luge,pirunj,thika

Sterilizimi i vazhdueshëm 24-orësh

Përmes përdorimit të sensorëve inteligjentë , rreze infra të kuqe, sterilizimi i dyfishtë UV.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Sterilizues-per-kuzhine Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat