, ,

Two side mirror – Pasqyre rrotulluese me dy ane

Te ndryshme

  • Pasqyre me rrotullim.
  • E perdorni nga te dy anet.
  • Ka baze mbeshtetese
  • Dizajn praktik dhe te lehte

990L1,190L

TWO SIDE MIRROR – PASQYRE RROTULLUESE ME DY ANE 

Nje pasqyre me dy ane , e cila ju ndihmon ne aplikimin e make upit tuaj. 

Kjo pasqyrë rrotulluese 360 gradë ka një ane pasqyre të rregullt dhe pasqyrë anësore të dyfishtë me  funksione zmadhuese 1: 2. 

Pasqyra është projektuar me rrotullim 360 grade , qe ju lejon të rregulloni shpejt këndin ose ta kaloni pasqyrën në zmadhues.

Praktike dhe e rehatshme pa ndonje peshe te rende, mund ta merrni dhe me vete ne cante.

Pjeset anesore te pasqyres  janë bërë prej çeliku inox, nuk demtohen lehte. 

Specifika:

Pasqyre me rrotullim

Ka baze mbeshtetese

Dizajn praktik dhe te lehte

Materiali: çelik inox (kornizë).

Permasa: 12 x 9.5cm.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Diametri

6 inch, 7 inch

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat