-26%

U Neck pillow – Masazhues per ta vendosur ne qafe


  • Jastek per te bere masazh
  • Mund ta merrni kudo me vete
  • Relaksion muskujt e qafes
  • Rregullon presionin e trupit
  • Vjen ne ngjyre te bardhe me gold

2,900L 3,900L

MASAZHUES PER QAFEN

Masazhues per ta vendosur ne qafe i cili te jep nje siguri qe gjithmone keni kerkuar ta keni prej kohesh. Me nje prakticitet te madh ne perdorimin e lehte qe ka kur e mbani ne qafe.

JASTEK PER MASAZH NE SHTEPI OSE NE MAKINE

Kur qendroni ulur per nje kohe te gjate ne shtepi duke punuar ose ne zyren tuaj, shpesh shoqeroheni nga dhimbje te pashmangshme te qafes. Ne kete menyre e keni te veshtire te vazhdoni punen tuaj se eshte gati e pamundur te duroni dhimbjet e qafes.

Ky jastek me masazh i jep fund ketij makthi qe ju e keni cdo dite. Me nje funksion shume praktike ne perdorim e kesaj pajisje ju mund ta mbani kudo duke u relaksuar ne pjesen e muskujve te qafes. Pas perdorimi te ketij jasteku ju do te ndiheni mjaft te rehatshem e ne kete menyre hiqni sikletin qe keni gjate gjithe kohes.

SPECIFIKATMaske gjumi music bluetooth bli online iBuy.al

  • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi
  • Relakson muskujt e qafes
  • Rregullon presionin e trupit
  • Teper komode me kete pajisje
  • Mund ta merrni me vete per udhetime

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: L-205-044 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Masazhues per qafen

color

White & Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat