-26%

U Neck pillow – Masazhues per ta vendosur ne qafe


  • Jastek per te bere masazh
  • Mund ta merrni kudo e vete
  • Relaksion muskujt e qafes
  • Rregullon presionin e trupit
  • Vjen ne ngjyre te bardhe edhe gold

2,900 L 3,900 L

MASAZHUES PER QAFEN

Masazhues per ta vendosur ne qafe i cili te jep nje siguri qe gjithmone keni kerkuar ta keni prej kohesh. Me nje prakticite te madh ne perdorimin e lehte qe ka kur e mbani ne qafe.

JASTEK PER MASAZH NE SHTEPI OSE NE MAKINE

Mund te qendroni ulur per nje kohe te gjate ne shtepi duke punuar ose ne punen ne zyren tuaj, shpesh shoqeroheni nga dhimbje te pashmangshme te qafes. Ne kete menyre e kemi te veshtire te vazhdojme punen tone se eshte gati e pamundur te druojme dhimbjet e qafes sone.

Ky jastek me masazh i jep fund ketij makthi qe ju e keni cdo dite. Me nje funksion shume praktike ne perdorim te kesaj pajisje ju mund ta mbani kudo duke e relaksuar pjesen e muskujve te qafes tuaj . Pas perdorimi te ketij jasteku ju do te ndiheni mjaft te relasksur e ne kete menyre hiqni siklet qe ju mban gjate gjithe kohes.

 

SPECIFIKAT

  • Jastek me masazh per ne makine apo ne shtepi
  • Relakson muskujt e qafes suaj
  • Ju rregullon presionin e trupit
  • Shume komode me kete pajisje

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: L-205-044 Kategori:
Pesha 0.2 kg
LLoji

Masazhues per qafen

color

White & Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat